Renault i bezpieczeństwo

ZAPOBIEGAĆ
Renault pomaga kierowcom w uprzedzaniu zagrożeń i określaniu zespołu czynników pozwalających na zmniejszenie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadku. Renault oddaje do dyspozycji kierowców urządzenia pozwalające na podniesienia własnej odpowiedzialności…

Czytaj więcej >

KORYGOWAĆ
Zachowanie samochodu w czasie jazdy i podczas hamowania stanowi podstawę bezpieczeństwa czynnego i decyduje bezpośrednio o możliwości uniknięcia wypadku. Zdarzają się jednak sytuacje, w których wykorzystanie nowoczesnych technologii staje się niezbędne…

Czytaj więcej >

OCHRANIAĆ
Trzecia generacja systemu zabezpieczeń Renault, wprowadzona na rynek w 2001 roku, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa osobom siedzącym z przodu pojazdu, uwzględniając dwa podstawowe parametry: siłę zderzenia i wzrost człowieka…

Czytaj więcej >

EDUKOWAĆ
Renault zainicjowało na świecie program „Securite et mobilite pour tous” – międzynarodowy program edukacyjny. Jest to największe w Europie przedsięwzięcie edukacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego, przygotowane dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat..

Czytaj więcej >