Nowość: Szkolenie E-mobility

Celem trzygodzinnego szkolenia jest podniesienie świadomości kierowców w zakresie bezpiecznego, ekologicznego i ekonomicznego użytkowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

W trakcie części teoretycznej szkolenia instruktorzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault przedstawią charakterystykę napędu elektrycznego i hybrydowego, wyjaśnią różnice w ich budowie, eksploatacji oraz sposobach ładowania. Omówią również rodzaje ładowarek dostępnych na rynku, a także czas i koszty ładowania.

Podczas części praktycznej instruktorzy pomogą kursantom przekonać się o wpływie stylu jazdy użytkownika na rzeczywisty zasięg pojazdu.
Uczestnicy szkolenia pokonają trasę o długości ok. 80 km. Składają się na nią przejazd drogą szybkiego ruchu i w terenie niezabudowanym, a także jazda w ruchu miejskim.
Kursanci nauczą się w pełni wykorzystywać potencjał samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym poprzez:
– ekonomiczne zarządzanie energią,
– obserwację i płynność jazdy,
– prawidłowe przyspieszanie,
– odzyskiwanie energii, tzw. rekuperację.

Włączenie do szkolenia elementów jazdy ekonomicznej przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji wszystkich pojazdów i wydłużenie zasięgu.

Program szkolenia:

1. 1. Część teoretyczna (ok. 1 h)
  2. 2. Część praktyczna: jazda po drogach o zróżnicowanym natężeniu ruchu i dozwolonej prędkości (ok. 2 h).

Opcje szkolenia:

• – szkolenie teoretyczne online
  • – szkolenie w siedzibie klienta
  • – szkolenie indywidualne

Ceny:
– Szkolenie E-mobility – 1 samochód, 1 instruktor/2 uczestników – 599 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility – 1 samochód, 1 instruktor/1 uczestnik – 749 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility z dojazdem do klienta na terenie Warszawy – 1 samochód, 1 instruktor/2 uczestników – 729 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility z dojazdem do klienta na terenie Warszawy – 1 samochód, 1 instruktor/1 uczestnik – 849 zł brutto/os.

W przypadku zainteresowania szkoleniami prosimy o kontakt.