Oferta pracy: instruktor techniki jazdy w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault to pierwsza na świecie markowa szkoła doskonalenia techniki jazdy firmowana przez koncern Renault. W ofercie szkoły znajdują się m.in. kursy bezpiecznej jazdy samochodem osobowym dla klientów indywidualnych i flotowych (ok. 3000 osób szkolonych rocznie), jazda defensywna, kursy ekojazdy, wykłady z przepisów oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz szkolenia z pierwszej pomocy. Szkoła dysponuje certyfikowanym autodromem o powierzchni 50 000 m² zlokalizowanym na terenie lotniska Warszawa-Bemowo. SBJR jest członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze instruktora techniki jazdy w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault. Szukamy osób posiadających odpowiednie uprawnienia.

Do obowiązków zawodowych zatrudnionych osób, po przeszkoleniu, będzie należało prowadzenie szkoleń z zakresu jazdy samochodem, w tym szkoleń na płytach poślizgowych, szkoleń z jazdy defensywnej i ecodrivingu. Jest to praca dodatkowa: przewidywany wymiar czasowy to ok. 1-3 dni tygodniowo (do uzgodnienia w zależności od potrzeb oraz możliwości czasowych wybranej osoby). Większość szkoleń odbywa się w Warszawie. Forma prawna współpracy do uzgodnienia.

Planujemy zatrudnić osoby, które posiadają już główne źródło utrzymania, a dla których praca w SBJR będzie przede wszystkim realizacją pasji i zainteresowań, a przy okazji źródłem dodatkowego dochodu.

Wybranym przez nas kandydatom oferujemy pełny, bardzo rozbudowany (ok. 50-100 godzin, w zależności od potrzeb kandydata) program szkoleniowy umożliwiający zdobycie odpowiednich kwalifikacji, obejmujący ćwiczenia na płytach poślizgowych, gruntowne szkolenie w zakresie jazdy defensywnej oraz ekojazdy oraz wszechstronne szkolenia teoretyczne.

Warunki, które musi spełnić kandydat:

 • prawo jazdy kat. B
 • aktualne uprawnienia instruktora techniki jazdy kat. B
 • przekonanie, że na drodze warto stosować zasady bezpiecznej jazdy; niechęć do podejmowania ryzyka za kierownicą
 • przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, przejechane min. 100 tys. km
 • najwyższy poziom kultury osobistej
 • umiejętność przekazywania swojej wiedzy innym i czerpanie z tego przyjemności
 • sprawna obsługa komputera
 • uczciwość i niekaralność.

Cechy mile widziane u kandydatów:

 • posiadanie prawa jazdy kat. A, C lub D
 • posiadanie uprawnień instruktora techniki jazdy kat. A, C lub D
 • uprawnienia egzaminatora WORD
 • uprawnienia instruktora nauki jazdy
 • wiedza na temat zasad bezpiecznej jazdy, ecodrivingu i jazdy defensywnej
 • znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym prowadzenie szkoleń
 • doświadczenie w sporcie samochodowym
 • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dowolnych innych rodzajów
 • wszelkie dodatkowe kursy i szkolenia związane z motoryzacją i techniką jazdy.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sbjr@szkolabezpiecznejjazdyrenault.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).