Nowość: Szkolenie E-mobility

Celem trzygodzinnego szkolenia jest podniesienie świadomości kierowców w zakresie bezpiecznego, ekologicznego i ekonomicznego użytkowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

W trakcie części teoretycznej szkolenia instruktorzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault przedstawią charakterystykę napędu elektrycznego i hybrydowego, wyjaśnią różnice w ich budowie, eksploatacji oraz sposobach ładowania. Omówią również rodzaje ładowarek dostępnych na rynku, a także czas i koszty ładowania.

Podczas części praktycznej instruktorzy pomogą kursantom przekonać się o wpływie stylu jazdy użytkownika na rzeczywisty zasięg pojazdu.
Uczestnicy szkolenia pokonają trasę o długości ok. 80 km. Składają się na nią przejazd drogą szybkiego ruchu i w terenie niezabudowanym, a także jazda w ruchu miejskim.
Kursanci nauczą się w pełni wykorzystywać potencjał samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym poprzez:
– ekonomiczne zarządzanie energią,
– obserwację i płynność jazdy,
– prawidłowe przyspieszanie,
– odzyskiwanie energii, tzw. rekuperację.

Włączenie do szkolenia elementów jazdy ekonomicznej przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji wszystkich pojazdów i wydłużenie zasięgu.

Program szkolenia:

 1. 1. Część teoretyczna (ok. 1 h)
 2. 2. Część praktyczna: jazda po drogach o zróżnicowanym natężeniu ruchu i dozwolonej prędkości (ok. 2 h).

Opcje szkolenia:

 • – szkolenie teoretyczne online
 • – szkolenie w siedzibie klienta
 • – szkolenie indywidualne

Ceny:
– Szkolenie E-mobility – 1 samochód, 1 instruktor/2 uczestników – 599 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility – 1 samochód, 1 instruktor/1 uczestnik – 749 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility z dojazdem do klienta na terenie Warszawy – 1 samochód, 1 instruktor/2 uczestników – 729 zł brutto/os.
– Szkolenie E-mobility z dojazdem do klienta na terenie Warszawy – 1 samochód, 1 instruktor/1 uczestnik – 849 zł brutto/os.

Formularz dla klienta indywidualnego:

  Pola oznaczone * są obowiązkowe
  Imię i nazwisko * :
  E-mail * :
  Telefon kontaktowy * :
  W jakich godzinach dzwonić? :
  Wybierz rodzaj szkolenia:
  Wybierz termin kursu:
  Dodatkowe uwagi
  * Oświadczam, że akceptuję warunki regulaminu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renault Polska, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 (Dz.U. Nr 133 poz. 833) o Ochronie Danych Osobowych.

  Administratorami podanych przez Panią/Pana danych osobowych są Renault Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13 oraz Warszawski Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-231) przy ul. Odlewniczej 8. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w celu umówienia się na kursy bezpiecznej jazdy organizowane przez Szkołę Bezpiecznej Jazdy Renault, a także w celu marketingu Renault Polska (również z użyciem profilowania), w przypadku wyrażenia na niego zgody. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu, w szczególności w odniesieniu do profilowania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego może ją Pani/Pan w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Panią/Panem) i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w Renault Polska: renault.iod@renault.com.pl. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak wykorzystujemy Pani/Pana dane osobowe [kliknij]