Inne szkolenia

Kursy pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone są przez doświadczonych ratowników. Mogą być przeprowadzane w sposób wykładowy, w formie ćwiczeń bądź z inscenizacją zdarzenia drogowego, podczas którego należy udzielić pierwszej pomocy.
W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

Zajęcia z psychologiem ruchu drogowego

Zajęcia z psychologiem ruchu drogowego pozwalają kursantom lepiej zrozumieć własne zachowania na drodze i ich wpływ na innych uczestników ruchu
W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

Warsztaty podatności na agresję drogową wraz z testami

Warsztaty dotyczące zjawiska agresji drogowej oraz testy psychologiczne mierzące nasilenie zachowań agresywnych u kursanta pomagają zrozumieć źródła agresji w ruchu drogowym i rozpoznać oraz wyeliminować własne zachowania agresywne, co przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Prezentacja policji – wypadki drogowe

Wykład dotyczy przyczyn oraz skutków wypadków drogowych. Zajęcia prowadzi doświadczony policjant ruchu drogowego, który tłumaczy, jak dochodzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze oraz omawia ich skutki.